امروز: ۵ خرداد ۱۴۰۳

هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای گتوند مشخص شدند

شورای شهر تاریخ انتشار: 21/08/05 بدون نظر   984 بازدید

اندازه فونت    
هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای گتوند مشخص شدند

هیات رییسه شورای اسلامی شهر های گتوند مشخص شدند.

 سرپرست فرمانداری شهرستان‌گتوند گفت:هیات رییسه شورای اسلامی شهرهای گتوند،صالح شهر،ترکالکی،جنت مکان و سماله امروز انتخاب شدند.

حسین اسدی پور روز پنجشنبه با بیان اینکه جلسه معارفه و تعیین هیات رییسه شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان‌گتوند امروز به ترتیب در فرمانداری برگزار شد،افزود: گودرزشاپوری با پنج رای موافق و اکثریت آرا به عنوان رییس شورای اسلامی شهرگتوند گتوند انتخاب شد و ذبیح الله جهانبخش با پنج رای به عنوان نائب رییس، محمدکریم آقاجانی با پنج رای به عنوان منشی، علی راشدی با پنج رای به عنوان نماینده شورای شهرستان و حسین رضایی با پنج رای به عنوان عضو شورا انتخاب شدند.

وی ادامه داد: علی امیری با پنج رای،مصطفی ایسپره با پنج رای،امین آسیابانی با پنج رای،علی اکبر بهداروند با پنج رای و رضا بختیاری ارشد به ترتیب به عنوان رییس شورای اسلامی،نائب رییس، منشی،نماینده شورای شهرستان و عضو شورای اسلامی صالح شهر انتخاب شدند.

سرپرست فرمانداری شهرستان‌گتوند گفت:امیرحسنی با چهار رای،حسین رحمانی با چهار رای،علی شیرعلی زاده با چهار رای و رحیم حسنی با چهار رای به ترتیب به عنوان رییس شورای شهر ترکالکی ،نائب رییس،منشی و نماینده شورای شهرستان انتخاب شدند. ضمن اینکه یکی از اعضای شورای شهر ترکالکی غایب بود.

اسدی پور افزود: محمود مقامی با چهار رای،مریم حسینی با سه رای،علیرضا رسول زاده با سه رای،ناصر مختاری با سه رای و مصطفی مقامی به ترتیب به عنوان رییس،نائب رییس،منشی،نماینده شورای شهرستان و عضو شورای اسلامی شهر جنت مکان انتخاب شدند.

وی گفت:مصطفی منجزی با سه رای، غلامحسین وردی پور با سه رای، حسن شاهی زاده‌ با پنج رای، کامران‌کریمی و میثم نظرزاده به ترتیب به عنوان رییس، نائب رییس،منشی،نماینده شورای شهرستان،و ۲ عضو شورای شهر سماله انتخاب شدند.

سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان ۲۸ خرداد در سراسر کشور برگزار شد.

شهرستان گتوند با ۲ بخش مرکزی و عقیلی، پنج شهر گتوند، صالح شهر، ترکالکی، جنت مکان، سماله و ۴۵ روستا در شمال خوزستان واقع شده است.

منبع :ایرنا

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 37
  • 322,209
  • 1,282
  • ۳ خرداد ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه