امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

مراسم تحلیف ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرداران باحضور چهارنفرازمنتخبین مردم برگزارشد

شورای شهر تاریخ انتشار: 21/09/05 بدون نظر   1142 بازدید

اندازه فونت    
مراسم تحلیف ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرداران باحضور چهارنفرازمنتخبین مردم برگزارشد

مراسم تحلیف ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرداران باحضور چهارنفر از منتخبین مردم برگزارشد

دیوان عدالت اداری در مورد نفر پنجم ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرداران رای خواهد داد

جلسه تحلیف و انتخاب هیات رئیسه منتخبان شورای اسلامی ششمین دوره شورای شهر سرداران در فرمانداری شهرستان و باحضور ۴ تن از منتخبین این شورا برگزار شد.

امروز یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ و درست یکماه بعداز مراسم تحلیف ششمین دوره شورای شهر در مردادماه سال جاری بالاخره مراسم تحلیف شهر سرداران باحضور ۴ عضو از ۵ عضو منتخب این شهر در سالن اجتماعات فرمانداری شوشتر باحضور فرماندار و معاون اجتماعی وی برگزار شد و شورای اسلامی این شهر تا حدودی تعیین تکلیف شد هرچند یک عضو دیگر این شورا در این مراسم تحلیف غایب بوده است اما گفته می شود در زمینه حضور و عدم حضور وی بایددیوان عدالت اداری رای دهد به همین دلیل مراسم تحلیف ششمین دوره شورای شهرسرداران باچهار عضو برگزار شد

بر این اساس ابراهیم شلالی رئیس، فرشاد رضازاده نائب رئیس، محمد حسین احمد محمدی منشی اول و رضا حسنی منشی دوم ششمین دوره شورای اسلامی شهر سرداران انتخاب شدند.

همچنین محمد حسین احمد محمدی به عنوان نماینده شورای اسلامی شهر سرداران در شورای شهرستان خواهد بود

لازم به یادآوری است محمدباقری گله که با ۸۸۱رای بعنوان یکی از منتخبین شورای اسلامی شهر سرداران پس از تایید صلاحیت شدن مورد اقبال عمومی واقع شده بود،بدلیل اختلاف نظر هیات نظارت و وزارت کشور در این مراسم حضور نداشت!!

هرچند سهراب گیلانی نایب رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان خوزستان قبل از انتخابات طی بیانیه ای اعلام کرده بود همه نامزدهای انتخاباتی ثبت نامی از نزدیکان بنده بوده و حاضرم به آنان مشاوره بدهم اما تاکنون در این زمینه و پس ازیکماه بلاتکلیفی شورای اسلامی شهر سرداران سکوت اختیار کرده است . امیدواریم وی بعنوان عضوی از هیات نظارت استان خوزستان دراین زمینه شفاف سازی نماید زیرا محمد باقری گله در انتخابات ۲۸ خردادماه ۱۴۰۰ با اقبال عمومی مردم شهر سرداران روبرو بوده و منتخب مردم شده است / بامدادخوزیان

تاریخ انتشار یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۱۸

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 76
  • 325,943
  • 1,285
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه