امروز: ۲۵ تیر ۱۴۰۳

امام جمعه اهواز: ممکن است برای مقطعی در مقابل بی‌حجابی کوتاه آمده باشیم، اما غیرت هیچ مرد ایران اسلامی اجازه نمی دهدکه زن بدون پوشش در خیابان ها پرسه بزند

نماز جمعه تاریخ انتشار: 23/02/10 بدون نظر   482 بازدید

اندازه فونت    
امام جمعه اهواز: ممکن است برای مقطعی در مقابل بی‌حجابی کوتاه آمده باشیم، اما غیرت هیچ مرد ایران اسلامی اجازه نمی دهدکه زن بدون پوشش در خیابان ها پرسه بزند

امام جمعه اهواز: ممکن است برای مقطعی در مقابل بی‌حجابی کوتاه آمده باشیم، اما غیرت هیچ مرد ایران اسلامی اجازه نمی‌دهد که زن بدون پوشش در خیابان‌ها پرسه بزند

موسوی‌فرد امام جمعه اهواز با بیان اینکه از مسئله حجاب کوتاه نمی‌آییم اضافه کرد: ممکن است مردم برای مقطعی در مقابل بی‌حجابی کوتاه آیند اما نه کوتاه آمده‌ایم و نه خواهیم آمد و غیرت هیچ مرد غیور ایران اسلامی اجازه نخواهد داد که زن بدون پوشش در خیابان ها پرسه بزند مردم باید تذکر زبانی بدهند و بی تفاوت نباشند.

امام جمعه اهواز گفت: مردم پای انقلاب اسلامی ایستاد‌ه‌اند و و فردا در راهپیمایی ۲۲ بهمن باری دیگر حضور پرشور خود را به نمایش می گذارند.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام سید محمد نبی موسوی‌فرد امام جمعه اهواز امروز در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: مردم همچنان پای انقلاب اسلامی ایستاد‌ه‌اند و و فردا در راهپیمایی یوم ا… ۲۲ بهمن یک بار دیگر حضور پرشور خود را در صحنه به نمایش می گذارند.

خطیب جمعه اهواز با اشاره به دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی گفت: تضمین ثبات، امنیت و حفظ تمامیت ارضی، موتور پیشران کشور در عرصه علم و فناوری و ایجاد زیرساخت های حیاتی و اقتصادی و عمرانی کشور برخی از دستاوردهای این انقلاب است.

وی در عین حال با اشاره به اهمیت شعار ظلم ستیزی و عدالت اجتماعی، بیان کرد: روحیه انقلابی، مدیریت جهادی، استفاده از نیروی انسانی جوان، مستعد و کارآمد با زیربنای اصیل و قوی ایمانی و دینی از ظرفیت‌های مهم نظام اسلامی ایران است.

امام جمعه اهواز در خصوص اهمیت مساله حجاب به ویژه در وصیت نامه شهدا گفت: در حوادث اخیر برخی توهم پیدا کرده‌اند که می توانند به ارزش های دینی ما چنگ اندازند.

وی با بیان اینکه از مسئله حجاب کوتاه نمی‌آییم اضافه کرد: ممکن است مردم برای مقطعی در مقابل بی‌حجابی کوتاه آیند اما نه کوتاه آمده‌ایم و نه خواهیم آمد و غیرت هیچ مرد غیور ایران اسلامی اجازه نخواهد داد که زن بدون پوشش در خیابان ها پرسه بزند مردم باید تذکر زبانی بدهند و بی تفاوت نباشند.

موسوی‌فرد خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی گفت: ما امت اسلامی به ویژه مردم خوزستان خواهان مصوب کردن قانون بازدارندگی در خصوص مساله بی حجابی هستیم. ما باید برای حفظ ارزش های دینی هزینه بدهیم.

وی همچنین در بخش دیگری از سخنانش گفت: احداث پایگاه هوایی زیرزمینی عقاب ۴۴ برگ زرین دیگری از قدرت نیروهای مسلح است که مهم ترین پیام آن آمادگی در برابر حملات احتمالی دشمن بود که در صورت کوچکترین تعرضی به این نظام، نیروهای نظامی ما و مردم همیشه در صحنه برای همیشه آنها راپشیمان خواهند کرد

تاریخ انتشار خبر جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت: ۱۷:۰۲ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 34
  • 325,901
  • 1,285
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه