امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

کشف ۸۱۸ کیلوگرم موادمخدر در “خوزستان”+تصاویر

انتظامی تاریخ انتشار: 23/05/11 بدون نظر   366 بازدید

اندازه فونت    
کشف ۸۱۸  کیلوگرم موادمخدر در “خوزستان”+تصاویر

کشف ۸۱۸ کیلوگرم موادمخدر در “خوزستان”

 فرمانده انتظامی استان از کشف ۸۱۸ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک و شیشه در ۴ عملیات مقتدرانه پلیس خبر داد.

 سردار “سید محمد صالحی”در تشریح این خبر اظهار داشت: در راستای تداوم اجرای طرح‌های برخورد با عناصر اصلی تهیه، توزیع و ترانزیت موادمخدر، پلیس مبارزه با موادمخدر استان و رده همنام در شهرستان بهبهان طی هفته گذشته با تسلط اطلاعاتی از انتقال ۳ محموله موادمخدر سنتی و صنعتی به خوزستان و دپوی یک محموله دیگر در استان مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان و انتظامی شهرستان بهبهان با اشراف، کنترل و رصد مستمر اطلاعاتی بر تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر در ۲عملیات مقتدرانه و منسجم ۲ دستگاه خودروی کامیون و پژو پارس که قصد ورود به استان داشتند را توقیف و در بازرسی از آن‌ها مقدار ۷۶۷ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در آن‌ها جاسازی شده بود، کشف و ۴ سوداگرمرگ را دستگیرکردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در ۲ عملیات دیگر، ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان با رصد اطلاعاتی و اقدامات خاص پلیسی ۲ محموله موادمخدر صنعتی در شهرستان اهواز به صورت دپو شده و یک دستگاه خودروی سواری سمند در ماهشهر را شناسایی و متوقف کردند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: در بازرسی از خودرو و منزل سوداگران مرگ مقدار ۵۱ کیلوگرم موادمخدر صنعتی شیشه که از مرزهای شرقی وارد کشور شده را کشف و در این ارتباط ۲ دستگاه خودروی سمند و پژو ۲۰۷ توقیف و ۲ نفر قاچاقچی دستگیر شدند.

سردار صالحی با تاکید بر اینکه پلیس با تلاش شبانه‌روزی با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد می کند، گفت: در عملیات‌های مزبور در مجموع ۶ نفر قاچاقچی دستگیر و ۸۱۸ کیلوگرم موادمخدراز نوع تریاک و شیشه کشف شد.

تاریخ انتشار خبر: پنجشنبه ۲۱اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت: ۱۵:۵۸ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 62
  • 326,172
  • 1,285
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه