امروز: ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

آیا حضور نیروهای شهرداری شوشتر دراداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر و دریافت حقوق از شهرداری شوشتر قانونی بوده است؟!

ورزشی تاریخ انتشار: 23/06/04 بدون نظر   581 بازدید

اندازه فونت    
آیا حضور نیروهای شهرداری شوشتر دراداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر و دریافت حقوق از شهرداری شوشتر قانونی بوده است؟!

آیا حضور نیروهای شهرداری شوشتر دراداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر و دریافت حقوق از شهرداری شوشتر قانونی بوده است؟!

دیوان محاسبات و اداره کل بازرسی استان خوزستان به این مسأله ورود کنند

دلیل سکوت سهراب گیلانی در قبال دریافتی های دوتن ار کارکنان اداره ورزش و جوانان شوشتر از شهرداری شوشتر چه بوده است ؟

از زمانیکه سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند شده است بویژه از سال ۹۸ به بعد مدیریت برخی از ادارات شهرستان شوشتر با حکم سرپرستی اداره می شود که این موضوع کاملا غیرقانونی بوده و نماینده مردم که خود ناظر بر اجرای قانون است بدلیل همسو بودن این مدیران با وی سکوت اختیار کرده است !

یکی از این ادارات شهرستان شوشتر اداره ورزش و جوانان این شهرستان بوده است که از شهریور سال ۹۹ و درزمان شورای پنجم کهن شهر شوشتر تاکنون با حکم سرپرستی اداره می شود و جالبتر اینکه سرپرست و یکی از کارکنان این اداره بنام آقای، س از کارکنان شهرداری شوشتر که یک موسسه غیر انتفاعی و غیر دولتی به حساب می آیند

گفته می شود کلیه حقوق و دستمزد این افراد در اداره ورزش و جوانان توسط شهرداری پرداخت می شود و در زمان جافری شهردار کنونی شوشتر بدلیل قانونی نبودن این مسأله حقوق این دو نفر قطع شده است .

باتوجه به اینکه اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر زیرمجموعه اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان بوده و وزارتخانه ورزش و جوانان یک وزارتخانه جدا بوده است این سوالات در این نوشتار مطرح می شود؟ چرا اداره کل ورزش و جوانان خوزستان نیرویی از این اداره کل برای مدیریت اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر منصوب نمی کند؟

آیا پرداخت شدن حقوق و دستمزد و برخی مزایای سرپرست کنونی اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر بهمراه دیگر کارمند این اداره که نیروی شهرداری شوشتر بوده از سوی شهرداری این شهر در ماه‌های گذشته و حال قانونی بوده است ؟

دلیل سکوت سهراب گیلانی نماینده مردم شوشتر و گتوند در قبال دریافتی های غیرقانونی دوتن از کارکنان شهرداری شوشتر که مامور به خدمت در اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر بوده اند چه بوده است ؟

آیا آقای س، که بصورت مامور به خدمت از سوی شهردار وقت شوشتر و در سالهای گذشته در اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر مشغول به خدمت شده است بصورت قانونی در شهرداری شوشتر استخدام شده بود یاخیر؟

شهرداری براساس قانون به نیروهای مامور به خدمت در یک بازه زمانی ۶ ماهه می تواند حقوق و دستمزد پرداخت نماید و بیش از این مدت زمان در صورت پرداخت نمودن حقوق و دستمزدغیر قانونی عمل کرده است

بنابراین از دیوان محاسبات و اداره کل بازرسی استان خوزستان انتظار می رود به مسأله دریافت حقوق و دستمزد سرپرست فعلی و یکی از کارکنان اداره ورزش و جوانان شهرستان شوشتر ورود کنند/ بامدادخوزیان

تاریخ انتشار خبر یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ ساعت: ۱۵:۲۲ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 35
  • 315,909
  • 1,257
  • ۴ فروردین ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه