امروز: ۲۳ فروردین ۱۴۰۳

حسین پنبه دانه پور با دادن بیانیه ای از ادامه رقابت های انتخاباتی مجلس دوازدهم انصراف خود را اعلام کرد

انتخابات تاریخ انتشار: 24/02/27 بدون نظر   146 بازدید

اندازه فونت    
حسین پنبه دانه پور با دادن بیانیه ای از ادامه رقابت های انتخاباتی مجلس دوازدهم انصراف خود را اعلام کرد

حسین پنبه دانه پور فرماندار سابق شوشتر با ارسال بیانیه ای برای رسانه بامدادخوزیان از ادامه رقابت های انتخاباتی مجلس دوازدهم کناره گیری کرد

در این بیانیه صراحتا آمده است:

سرنوشت هیچ ملتی تغییر نخواهدکرد، مگر اینکه خود آنها بخواهند.(قرآن کریم)

مردم شریف و سرافراز شهرستانهای شوشتر و گتوند/سلام علیکم

براساس وعده الهی تغییر سرنوشت هر ملتی بدست خود آن ملت رقم خواهد خورد و بنیاد و شالوده این تغییر ابتدا با تغییر در نگرش خواص یک ملت ریشه می گیرد و با ایجاد یک تفکر نوین و نگاهی جدید و بسترسازی جهت ترویج آن فرهنگ و در نهایت تزریق آن تفکر، در اذهان عموم یک ملت می توان شاهد و ناظر یک تغییر بنیادی و اصولی باشیم.

پس تا زمانی که تفکر خواص یک ملت در زمینه انتخاب یک نامزد جهت تصدی کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی که در راس تمام امور کشور است این باشد، که به ناچار باید بین گزینه های …. و….. صرفا گزینه ….. را انتخاب کنیم و این تفکر را نیز به اذهان عمومی جامعه نیز تسری بدهند هرگز مردم آن دیار شاهد توسعه و پیشرفت نخواهد بود و یا با اتکال و پرداختن به نقشه های نخ نما و پوسیده تفرقه بینداز و حکومت کن، استعمارگر پیر جهان و یا حیدری و نعمتی کردن ملت و یا از بغض علی حب عمر پیدا کردن، برای رسیدن به اهداف پلید بسیاری از طمع و رزان، هیچگاه مردم آن سرزمین روی پیشرفت و توسعه را به خود نخواهد دید.

پس شرط اساسی رسیدن به توسعه و پیشرفت پایدار، تغییر در نگرش و تفکر خواص یک ملت است و آن هم ایجاد تفکری تازه و نو و تزریق خون تازه ای در شریانهای مردم آن جامعه است و آن تغییر نگرش در انتخاب فرد اصلح می باشد که بایستی انتخاب بین خوب و یا خوبتر را جایگزین کرد و به دنبال انتخاب اصلح واقعی باشند و با ساری و جاری کردن این تفکر در اذهان عامه نگاه یک ملت را نیز تغییر داد تا شاهد یک انتخاب اصلح با خصوصیات خوب و یا خوبتر باشیم و در آن صورت می توان انتظار پیشرفت و یا توسعه را در دیارمان داشته باشیم.

لذا اینجانب با توجه به عدم احراز چنین شرایطی و مواردی دیگر که در این مقوله نمی گنجد، ضمن تشکر از محضر کلیه مردم شریف و نجیب شهرستانهای شوشتر و گتوند *انصراف* خویش را از ادامه حضور در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اعلام میدارم.

از کلیه عزیزان شهرستانهای شوشتر و گتوند که در زمینه برپایی ستاد های مردمی بنده را مساعدت و اعلام حمایت کردند و این فرزند خود را قابل دانسته و مورد لطف وعنایت خویش قرار دادند صمیمانه تشکر و سپاسگزاری میکنم و از تمام مردم فهیم و با بصیرت این دو شهرستان عاجزانه تقاضا دارم که با توجه به منویات اخیر مقام معظم رهبری دامت برکاته نسبت به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو مثل همیشه حضوری فعال داشته باشند و با انتخاب نامزد اصلح خود سرنوشت آینده، دیار خود را رقم بزنند.

لذا با صراحت اعلام میدارم که انصراف بنده به جانبداری و یا مخالفت با هیچ نامزدی در این حوزه انتخابیه نخواهد بود* و تمامی حامیان بنده مختار هستند تا هرکس را که اصلح تشخیص دادند انتخاب کنند. در نهایت امیدوارم که در دوره بعد این تغییر دیدگاه و نگرش خواص و عامه مردم شریف این دو شهرستان اتفاق افتد به امید آن روز.

خادم شما حسین پنبه دانه پور ۸اسفند ۱۴۰۲

تاریخ انتشارخبر سه شنبه ۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت: ۱۷:۱۲ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 30
  • 315,904
  • 1,257
  • ۴ فروردین ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه