امروز: ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

منتخب مردم شوشتر و گتونددر مجلس :آیت‌الله رییسی مظلوم زیست و بدون توجه به حواشی مظلوم کار کرد

سیاسی تاریخ انتشار: 24/05/22 بدون نظر   54 بازدید

اندازه فونت    
منتخب مردم شوشتر و گتونددر مجلس :آیت‌الله رییسی مظلوم زیست و بدون توجه به حواشی مظلوم کار کرد

منتخب مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی گفت: روابط با کشورهای منطقه و مسلمان یکی از نقاط قوت در دولت آقای رییسی بود. روابط مجدد با عربستان نمونه این رویکرد است. در جریان جنگ غزه نیز برای اولین بار کشورهای عربی موضع و مخالفت خود را ابراز کردند در حالی که پیش از آن، این کشورها محافظه‌کاری و سکوت می‌کردند اما نوع دیپلماسی رییس‌جمهور و وزیر امور خارجه، منجر به همراهی و حفظ وحدت کشورهای همسایه شد.

حجت‌الاسلام و المسلمین سیدمحمد سادات ابراهیمی با تسلیت شهادت رییس‌جمهور مردمی و همراهانش به مردم ایران و مقام معظم رهبری اظهار کرد: آیت‌الله رییسی رئیس جمهوری مردمی، ساده زیست و خدمتگزار بود و مظلوم زیست و بدون توجه به حواشی مظلوم کار کرد.

وی ادامه داد: همه درباره آیت الله رییسی بر یک مطلب اتفاق نظر دارند و آن هم مردمی بودن، همراه مردم بودن و ارتباط مستقیم با اقشار مختلف مردم بود.

منتخب مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اهمیت نقش مردم، گفت: یکی از ارکان مهم نظام ما جمهوریت آن است بنابراین جایگاه‌ مردم‌ در نظام اهمیت دارد و کسب رضایتمندی مردم‌ نیز به همین اندازه مهم و اساسی است و این مسئله نباید در شعار باشد و صرفا در زمان را گیری و انتخابات ورد زبان باشد و پس از انتخابات فراموش شود در این زمینه شهید آیت‌الله رییسی، از زمانی که در آستان قدس رضوی و قوه قضاییه بود، مردمی بودن خود را ثابت کرد و این مسئله نقطه قوت او بود و از او به عنوان رییس جمهور مردمی یاد می‌شود.

سادات ابراهیمی با اشاره به ضرورت حفظ وحدت میان احزاب سیاسی مختلف، عنوان کرد: آیت‌الله رییسی به گونه‌ای رفتار کرده بود که حرمت همه جناح‌های سیاسی حفظ شود و هرگز خط و مشی سیاسی منجر به عدم استفاده از نیروهای توانمند و کارآمد در بدنه دولت نشد و شخص ایشان‌ همواره سعی داشت که از ظرفیت همه نیروهای توانمند استفاده شود.

وی گفت: شهید آیت الله آل هاشم نماینده فقید ولی فقیه در آذربایجان شرقی نیز فردی متواضع و فروتن بود که نمونه آن به ندرت پیدا می‌شود. ایشان ‌بدون‌ محافظ در خیلی از اماکن و مراسمات مردمی حاضر می‌شد در حالی که قانون این ظرفیت را برای او ایجاد کرده بود که از محافظ استفاده کند اما وی خود را از مردم جدا نمی‌دانست و در میان مردم بود.

منتخب مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: گرچه‌ در بحث‌ اقتصادی چالش‌هایی به دلیل دشمنی نظام سلطه وجود داشت اما در این اواخر با تدابیر دولت آقای رییسی دلار از ۷۰ هزار تومان وارد کانال ۵۰ هزار تومان شده بود که نشان می‌دهد تدابیر دولت مثبت بود. همچنین با وجود تحریم‌های خصمانه اما فروش نفت به بیش از سه میلیون بشکه در روز رسید که امیدواریم در آینده گره مراودات‌ مالی و تجارت خارجی با دنیا نیز با تدابیری که آیت‌الله رییسی اندیشیده بود، باز و کار نیمه تمام دولت ایشان توسط دولت آینده تکمیل شود./ ایسنا

تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت :۱۴:۳۶ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 33
  • 324,084
  • 1,282
  • ۳ خرداد ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه