امروز: ۷ اسفند ۱۴۰۲

پیش بینی تعداد ۲۸۴ شعبه اخذ رای در شهرستان‌های شوشتر و گتوند

انتخابات تاریخ انتشار: 24/01/31 بدون نظر   67 بازدید

اندازه فونت    
پیش بینی تعداد ۲۸۴ شعبه اخذ رای در شهرستان‌های شوشتر و گتوند

فرماندار شوشتر گفت :تعداد ۲۸۴ شعبه اخذ رای در شهرستان‌های شوشتر و گتوند پیش‌بینی شده که نسبت به دوره قبل ۹ شعبه افزایش یافته است.

سید محسن سید موسوی فرماندار شوشتر و رئیس ستاد انتخابات شوشتر و گتوند، اظهار کرد: از ماه‌ها قبل و با برنامه ریزی‌های صورت گرفته و برگزاری جلسات متعدد ستاد انتخابات، هیات‌های نظارت، اجرایی و بازرسی تدابیر مختلف برای انتخابات صورت گرفته و حوزه انتخابیه شوشتر و گتوند مهیای برگزاری انتخابات است.

وی با اشاره به روند انجام شده در برنامه ریزی‌های انتخابات، افزود: تعداد ۱۱۴ نفر ثبت نام اولیه در حوزه شوشتر و گتوند داشتیم که از این رقم ۶۱ داوطلب در مرحله ثبت‌نام نهایی اقدام به نام نویسی کردند و در ادامه بررسی صلاحیت‌ها تا این لحظه ۴۱ نفر تایید نهایی شده‌اند.

وی ابراز کرد: تعداد ۲۸۴ شعبه اخذ رای در شهرستان‌های شوشتر و گتوند پیش‌بینی شده که نسبت به دوره قبل ۹ شعبه افزایش یافته است.

وی در تشریح تعداد شعب اخذ رای در شهرها و بخش‌ها نیز بیان کرد: در شوشتر ۱۵۱ شعبه، گتوند ۵۲ شعبه، میان آب ۲۵ شعبه، عقیلی ۲۹ شعبه و در شعیبیه ۲۷ شعبه برای اخذ رای در نظر گرفته شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان‌های شوشتر و گتوند ضمن تاکید بر رعایت کامل بی طرفی تمام مجریان انتخابات و رعایت حق الناس، تصریح کرد: با آسیب شناسی که از برگزاری دوره‌های قبلی انتخابات انجام گرفته، نیازمندی‌ها و الزاماتی که می‌بایست رعایت می‌شد بررسی شده و برای آن‌ها برنامه ریزی شده است.

سید موسوی گفت: با توجه به زحمات صورت گرفته انتظار می‌رود شاهد برگزاری انتخابات با شکوه و پرشور مردمی در شوشتر و گتوند در اسفندماه باشیم./ بامدادخوزیان

تاریخ انتشار خبر: چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ساعت: ۱۱:۲۰ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 102
  • 310,850
  • 1,243
  • ۷ اسفند ۱۴۰۲
رفتن به ابتدای صفحه