امروز: ۷ اسفند ۱۴۰۲

انتخابات رزمايش حقوقي و سياسي حضور مردم در مشارکت سياسي

همایش تاریخ انتشار: 24/02/06 بدون نظر   56 بازدید

اندازه فونت    
انتخابات رزمايش حقوقي و سياسي حضور مردم در مشارکت سياسي

نماينده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبري گفت: انتخابات رزمايش حقوقي و سياسي حضور مردم در مشارکت سياسي است.

آيت الله “عباس کعبي” در پنجمين همايش سراسري انتظامي با گروه‌هاي مرجع و اقشار تاثيرگذار استان خوزستان با بيان اينکه انقلاب اسلامي يک انقلاب ديني و مردمي بود، اظهار داشت: امام (ره) رونمايي که در ذهن داشت بازتوليد اسلام ناب محمدي بر اساس مکتب اهل بيت در عصر حاضر بود.

وي افزود: مردم محور و کانون حرکت دين و سرچشمه جوشان حرکت به سمت رشد، شکوفايي، پيشرفت و تعالي هستند.

نماينده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبري بيان داشت: اگر مردم در صحنه بيايند و دست در دست هم دهند مي‌توانند يک انقلاب معجزه گونه همانند انقلاب اسلامي بيافرينند به گونه‌اي که شرق و غرب در مقابل مردم عاجز شوند.

وي عنوان داشت: انقلاب اسلامي با ويژگي‌هاي ۱- مکتب مردمي بودن،۲- رهبر مردمي، ۳- خواص و نخبگان مردمي پيشوا و پيشتاز، ۴- توده‌هاي مردم حاضر در صحنه و ۵- مقاومت، پايداري، صبر و هزينه دادن در راه خدا و در جهت مردم پيروز شد و تداوم آن هم به اين ۵ مورد ارتباط دارد.

آيت الله کعبي اذعان کرد: هر جاي که پيشرفت کرديم به دليل حضور مردم در صحنه است و هرجا که چالش و مشکل به وجود آمد ناشي از عدم ارتباط خوب با مردم است.

وي با با بيان اينکه انتخابات فصل عزم و اراده مردم است، تاکيد کرد: انتخابات رزمايش حقوقي و سياسي حضور مردم در مشارکت سياسي است.

نماينده مردم استان خوزستان در مجلس خبرگان رهبري با اشاره به اينکه طراحي دشمن اين است که ملت ايران را تضعيف کند اظهار داشت: انتخابات متعلق به مردم و ملت است و مردم بايد به صحنه بيايند و دشمن را ناکام کنند.

آيت الله کعبي تصريح کرد: به عنوان واجب شرعي و وظيفه ديني هرکس که بتواند کار کند که مردم بيشتر در انتخابات شرکت کنند واجب شرعي است که اقدام کند.

تاریخ انتشار خبر:سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲ ساعت: ۲۱:۳۱ دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 102
  • 310,850
  • 1,243
  • ۷ اسفند ۱۴۰۲
رفتن به ابتدای صفحه