امروز: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳

استاندار خوزستان از روند اجرایی پروژه های شوشتربازدیدکرد+ تصاویر

عمرانی تاریخ انتشار: 21/04/17 بدون نظر   1222 بازدید

اندازه فونت    
استاندار خوزستان از روند اجرایی پروژه های شوشتربازدیدکرد+ تصاویر

استاندار خوزستان از روند اجرایی پروژه های شوشتر بازدید کرد / ایستگاه پمپاژ شهر شرافت شوشتر به بهره برداری رسید

استاندار خوزستان در سفر کاری خود به شهرستان شوشتر ضمن بازدید از روند اجرایی طرح های مختلف این شهرستان و بررسی مشکلات آنها طرح آبرسانی و توسعه شبکه آب شهر شرافت شوشتر را افتتاح کرد.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان روز جمعه در پایان بازدیدهای خود از پروژه ها و طرح های مختلف شهرستان شوشتر در گفتگو با خبرنگاران در خصوص بازدیدهای خود و هیات همراه توضیح داد: امروز برای دومین بار به طور رسمی و برای هشتمین بار در مجموع مسائل شهرستان شوشتر را بررسی کردیم

استاندار خوزستان افزود: در نشست بررسی مشکلات شهرستان تقسیم کاری برای پروژه های مختلف انجام شد و امروز بازدید میدانی از این پروژه ها داشتیم و تصمیمات خوبی اتخاذ شد. همچنین در آخرین مرحله از سفر امروز افتتاح مجموعه ایستگاه پمپاژ آب شهر شرافت شوشتر انجام شد.

سلیمانی تصریح کرد: اولین طرحی که امروز بازدید کردیم پل بند قیر بود و اصرار و تاکید داشتیم بر تسریع در پروژه و مدیرکل راه و شهرسازی جدول زمانی مشخصی را ترسیم کرد که امیدواریم بر اساس این زمانبندی کار انجام شود.

استاندار خوزستان ادامه داد: طرح بعدی ایستگاه پمپاژ دیلم برای آبرسانی به ۱۸ روستا بود که قرار شد تخصیص آب و تجهیز این ایستگاه پمپاژ انجام شود گرچه این ایستگاه مشکلاتی داشت و قرار شد برای سه چاه به صورت موقت مجوز داده شود و کار حفاری صورت گیرد که میزان آب را بالا ببرد تا زمانی که مسائل پمپاژ بررسی و حل شود.

نماینده عالی دولت در استان اظهار داشت: بازدید بعدی که داشتیم از ایستگاه برق ۱۳۲ کیلوولت میان آب شوشتر بود که مدیرعامل برق منطقه‌ای قول تکمیل آن را تا پایان تیرماه داده است.

استاندار خوزستان ادامه داد: موضوع بعدی سفر امروز طراحی و اجرای میدان سه راهی شلیلی توسط راهداری بود که مباحثی در این رابطه داشتیم و قرار شد طراحی در خصوص آن انجام و به ما برای تصمیم گیری ارائه شود.

سلیمانی بیان کرد: طرح بعدی بازگشایی و تکمیل خیابان شیخ جعفر در بافت تاریخی بود که قرار شد ظرف دو هفته کار کارشناسی آن انجام شود و راه و شهرسازی از محل واگذاری ۱۰ درصد سهم شهرداری کمک کند و با همکاری دفتر فنی، معاون عمرانی استانداری، راه و شهرسازی و شهرداری جدول زمانی آن مشخص شود که این خیابان بازگشایی شود و تملک آن انجام شود.

استاندار خوزستان عنوان کرد: همچنین طراحی و اجرای پل بالای آرامگاه شیخ شوشتری در دو قسمت توسط شهرداری و راه و شهرسازی مطرح شد و قرار شد این طراحی به ما ارائه شود که تصمیم گیری نهایی داشته باشیم.

استاندار خوزستان ادامه داد: بازدید بعدی از آبشارهای ثبت جهانی شوشتر بود که تصمیم خوب و انقلابی در این رابطه گرفته شد و قرار شد پشت بندها را لایروبی کنند و جلوی بندها را هم خاکبرداری کنند که حدود ۳.۵ میلیارد تومن هزینه دارد و شروع کار آن قرار شد از نیمه اردیبهشت به مدت ۴ ماه باشد.

سلیمانی بیان کرد:همچنین در خصوص زیرگذر شرافت بررسی صورت گرفت و مدیرکل راه و شهرسازی قول داد اسناد مناقصه آن را سریعتر منتشر نمایدکه سریعترانجام شود

 

 

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 26
  • 316,293
  • 1,257
  • ۴ فروردین ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه