امروز: ۲۸ تیر ۱۴۰۳

حکایت غش سادات به سمت جلیلی و پیروزی پزشکیان

انتخابات تاریخ انتشار: 24/07/07 بدون نظر   38 بازدید

اندازه فونت    
حکایت غش سادات به سمت جلیلی و پیروزی پزشکیان

سادات ابراهیمی بازی را در دو شهرستان شوشتروگتوند به مردم باخت

حکایت غش سادات ابراهیمی به سمت سعیدجلیلی حکایت موضع گیری زیگزاگی نماینده ایست که با رای اصلاح طلبان وارد بهارستان شداما به یکباره گروه و دسته خود را تغییر داد و به اردوگاه اصولگرایان پناه برد اردوگاهی که در ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳ به اردوگاه شکست جبهه پایداری مشهور شده است

شاید سادات از ترس آقا تهرانی و جبهه پایداری در مجلس و یا برخی از عوامل قدرت در استان خوزستان دست به این حمایت باخت باخت زده باشد و یا شاید در محاسباتش اشتباه کرده بود و جلیلی را نامزد پیروز انتخابات مجلس دوازدهم قلمداد می کرد که در یک تغییر ۱۸۰ درجه ای به سمت یک نامزد سوپر انقلابی خیز برداشته بود

برخی از سیاسیون می گویند: که وی از ترس رد صلاحیت در انتخابات مجلس آینده به اردوگاه سعید جلیلی پناه برده است و حتی به سفارش دوتن از سیاسیون استان خوزستان مجبور به دادن بیانیه ای تصویری شده است بیانیه ای که نشان داد روابط عمومی دفتر نماینده در حد صفر بوده و علنا هیچ حرفی برای گفتن ندارد !

شاید سادات ابراهیمی نمی داند ردصلاحیت مردم در انتخابات مجلس بسی دردناک تر از ردصلاحیت شورای نگهبان خواهد بود و حتی به سرنوشت‌ سهراب گیلانی در انتخابات مجلس دوازدهم دچار شود ! سرنوشتی که مردم تعیین می کنند چه نامزدی نماینده آنها باشد!

واقعا جای سوال دارد؟ چرا یک نماینده مجلس در دو شهرستان شوشتروگتوند باید از طریق یک ویدئویی تصویری از نامزد ریاست جمهوری که شانس پیروزی کمتری دارد حمایت کند ؟

آیا وی نباید از حامیان سیاسی اش نظر خواهی کند و نظر آنها را در این شرایط خاص بخواهد تا با چنین فاجعه سیاسی در دو شهرستان مواجهه نشود ؟

به راستی در حال حاضر مشاوران سیاسی و رسانه ای سادات ابراهیمی چه کسانی هستند؟ هرچند سادات ابراهیمی نماینده ای است که با مشورت گرفتن بیگانه است !

البته در انتخابات ریاست جمهوری در دو شهرستان شوشتروگتوند گتوند نیز سعیدجلیلی نتوانست رای اول شود و حتی در شوشتر با ۳۱ هزار رای در مقابل ۳۲ هزار رای پزشکیان مغلوب شد و سادات متوجه شد که رای مردم بیشتر از وی و حامیان وی است که از سعیدجلیلی حمایت کرده اند!

در هرصورت سادات ابراهیمی نماینده ای است که فاقد مشی سیاسی و سازماندهی شده در سیاست است وی پس انتخابات مجلس دوازدهم بصورت غیرمستقیم به افرادیکه با پایگاه رای بالا او را در یک انتخابات سخت پیروز کرده اند می گوید : تا انتخابات مجلس آینده به سلامت !

بله از یک نماینده ای که فاقد مشی سیاسی است و موضع گیری های زیگزاگی در انتخابات ریاست جمهوری می گیرد! نباید انتظار داشت که فعالین سیاسی و اجتماعی را در دو شهرستان در قدرت سهیم کند و همین مساله در ماه‌های گذشته باعث فاصله گرفتن بسیاری از فعالین سیاسی و اجتماعی جامعه اکثریت از وی در دو شهرستان شده است / بامدادخوزیان

📎تاریخ انتشار یکشنبه ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت : ۱۷:۱۵دقیقه

مطالب مرتبط

نظر شما

  • لطفاً از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
  • از ارسال دیدگاه های تکراری ، توهین به دیگران و ارسال متن های طولانی و اسپم خودداری نمایید.
  • از کلمات و اصطلاحاتی که محتوای نامناسب و توهین آمیز دارند در دیدگاه خود استفاده نکنید.
  • اين سايت تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران است.
آمار بازدید سایت
  • 43
  • 326,153
  • 1,285
  • ۲۳ تیر ۱۴۰۳
رفتن به ابتدای صفحه